O Nas

Biuro Podróży TEXT-TOURIST od ponad 19 lat istnieje na rynku turystycznym. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem takich biur jak: ITAKA, NECKERMANN, RAINBOW TOURS, ECCO, EXIM, LOGOS TOUR, SIGMA TRAVEL, CT POLAND i wielu innych. Ponadto jesteśmy także organizatorem imprez turystycznych dla klientów indywidualnych oraz firm.

 

TEXT-TOURIST jako ORGANIZATOR

Nasi Klienci podróżują z nami w każdy zakątek świata - aktualnie mamy grupę na Kubę, ponadto realizujemy programy w Meksyku, w Stanach Zjednoczonych, RPA, Chinach, Brazylii, Peru, Boliwii...

Dla naszego Klienta realizujemy zarówno wyjazdy incentive, jak i szkolenia. Naszymi Klientami są firmy farmaceutyczne, urzędy, firmy FMCG, Kancelarie.

Wedle życzenia Klienta przygotowujemy programy wyjazdów do Pragi, Wilna, Paryża, ale także do Maroka, Tunezji, Hiszpanii, Portugalii, Grecji...

 

TEXT-TOURIST - narty to nasza specjalność

W naszej ofercie mamy także super propozycje narciarskie -  w tym roku naszych klientów zabieramy do Courmayer - masyw Mont Blanc, a także do słynnej Doliny Słonca - Val di Sole. Rozpoczęcie sezonu proponujemy w Livigno lub w Kaprun na lodowcu. Ponadto jesteśmy przedstawicielem eleganckiej sieci hoteli Falkensteiner (www.falkensteiner.com), gdzie nasi Klienci mają możliwośc szusowania w bardzo dobrych regionach narciarskich, a przy okazji korzystania ze wspaniałego zaplecza wellness i SPA. Gorąco polecam hotel CLUB FUNIMATION, CARINZIA, LIDO.

Ofertę narciarską przygotowujemy na bazie sprawdzonych hoteli. Nasi pracownicy jeżdżą na nartach i śmialo mogą pomóc w wyborze odpowiedniego regionu.

 

TEXT-TOURIST - wypoczynek pod palmami

Oczywiście nie zabraknie także wypoczynku pod palmami : Egipt, Tunezja, Madera czy Wyspy Kanaryjeskie, Wyspy Zielonego Przylądka - gdzie posiadamy bogatą ofertę zarówno polskich jak i wszystkich niemieckich biur podróży (FTI, LTU, ALLTOURS itd.) Co roku wysyłamy grupy m.in do Turcji, Bułgarii, Egiptu, na Teneryfę - możemy polecic wiele sprawdzonych hoteli i zrealizować Państwa życzenia : loty balonem, safarii, quady, wycieczki krajoznawcze, rafting, wieczory folklorystyczne itp.

 

TEXT-TOURIST - gdy, chcesz być w kilku miejscach na raz.

LUKSUS-KOMFORT- ELEGANCJA

Jako jedno z nielicznych biur jesteśmy przedstawicielami linii cruisingowych : CUNARD (Queen Mary 2, Queen Victoria), MSC, COSTA, NCL, Royal Cariebiean - tym samym możemy Państwu zaproponowac podróż - gdzie podczas tygodnia jesteśmy w kilku miejscach na raz, a przy tym gwarantowany jest wyjątkowo ekskluzywny wypoczynek.

Rejsy to niepowtarzalna forma zwiedzania świata.

Na przykład : dolatujemy z Madrytu na Arubę tu zaokrętowanie na ogromnym statku (ok.1000- 4000 tyś pasażerów) wyruszamy w rejs - Curacao - Isla Margarita - Barbados - St. Viencent i Grenadieny.

Na statku mamy do dyspozycji baseny, zjeżdżalnie, SPA, amfiteatr, sale konferencyjne. Ponadto wyśmienite jedzenie i 5* obsługa.

W nocy płyniemy, a w ciągu dnia leżymy na rajskich plażach lub podróżujemy po wyspie. Rejsy to wyśmienite połączenie wypoczynku i zwiedzania.

Tras rejsów jest ogromna ilośc, są rejsy rozpoczynające się z Genui, Wenecji, ale także z Hongkongu, czy Miami. Zajmujemy się organizacją wypoczynku od A do Z - rezerwujemy przeloty, transfery, hotele, wszystko co jest niezbędne do realizacji komfortowego rejsu. 

 

Naszym hasłem jest "Życ to podróżować !" dlatego też serdecznie zapraszam .

 

Z pozdrowieniami
Alicja Buczak